Rooster Judo

Klik op de onderstaande locaties voor het lesrooster per wijk/stad:
In de gemeente Utrecht:
Utrecht Centrum
, Buiten Wittevrouwen, Hoge Weide, Lombok,
Oudwijk, Oog in Al, Rijnsweerd, Terwijde, Tuinwijk, Tuindorp,  Rivierenwijk, Veldhuizen, Vleuten, Vleuterweide, ‘t Zand.
En in de volgende plaatsen:
Breukelen,
De Bilt, Driebergen en Maarssen

Maandag

17:00 tot 18:00
Breukelen
Sporthal Stinzenhal
Broekdijk-Oost 28
4 jaar en ouder

Zaterdag

09:15 tot 10:15
De Bilt
Marie Curieweg 1
4 – 9 jaar

10:15 tot 11:15
De Bilt
verwachte start
september 2022

Donderdag

16:00 tot 17:00
Driebergen
Weidestraat 3
7 en 9 jaar

17:00 tot 18:00
Driebergen
Weidestraat 3
10 t/m 12 jaar

18:00 tot 19:00
Driebergen
Weidestraat 3
12 en ouder

Vrijdag

15:15 tot 16:00
Driebergen
Weidestraat 3
4 t/m 6 jaar

16:00 tot 17:00
Driebergen
Weidestraat 3
5 t/m 7 jaar

17:00 tot 18:00
Driebergen
Weidestraat 3
7 t/m 10 jaar

18:00 tot 19:00
Driebergen
Weidestraat 3
10 t/m 12 jaar

19:00 tot 20:00
Driebergen
Weidestraat 3
12 jaar en ouder

Zaterdag

Woensdag

14:30 tot 15:15
Maarssen
Huis ten Boschstraat 7
4 t/m 7 jaar

15:20 tot 16:20
Maarssen
Huis ten Boschstraat 7
8 jaar en ouder

Zaterdag

09:00 tot 10:00
Maarssen
Fazantenkamp 163
10 jaar en ouder
(voor kinderen met autisme)

10:00 tot 11:00
Maarssen
Fazantenkamp 163
4 t/m 7 jaar

11:00 tot 12:00
Maarssen
Fazantenkamp 163
8 t/m 12 jaar

12:00 tot 13:00
Maarssen
Fazantenkamp 163
13 jaar en ouder

Zaterdag

Maandag

17:15 tot 18:15
Buiten Wittevrouwen
Schoolstraat 33 (ingang ijzeren hek)
4 t/m 7 jaar

18:15 tot 19:15
Buiten Wittevrouwen
Schoolstraat 33 (ingang ijzeren hek)
8 jaar en ouder

15:30 tot 16:15
Hoge Weide
Madridstraat 1
4 t/m 6 jaar

16:15 tot 17:15
Hoge Weide
Madridstraat 1
7 t/m 8 jaar

17:15 tot 18:15
Hoge Weide
Madridstraat 1
8 t/m 12 jaar

15:00 tot 15:45
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
4 t/m 6 jaar

15:45 tot 16:45
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
7 t/m 10 jaar

16:45 tot 17:45
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
8 t/m 12 jaar

15:30 tot 16:15
t Zand
Pauwoogvlinder 16
4 t/m 6 jaar

16:15 tot 17:15
‘t Zand
Pauwoogvlinder 16
6 t/m 8 jaar

17:15 tot 18:15
t Zand
Pauwoogvlinder 16
8 t/m 18 jaar

19:30 tot 20:30
t Zand
Pauwoogvlinder 16
17 t/m 99 jaar

20:30 tot 21:30
‘t Zand
Pauwoogvlinder 16
zwarte band training

Dinsdag

15:00 tot 15:45
Oudwijk
Homeruslaan 40
4 t/m 6 jaar

15:45 tot 16:45
Oudwijk
Homeruslaan 40
6 en 7 jaar

16:45 tot 17:45
Oudwijk
Homeruslaan 40
8 jaar en ouder

18:00 tot 19:00
Rivierenwijk
Lingestraat 2b
4 t/m 8 jaar

19:00 tot 20:00
Rivierenwijk
Lingestraat 2b
9 jaar en ouder

15:45 tot 16:30
Terwijde (Waterwin)
Musicallaan 106
4 t/m 7 jaar

16:30 tot 17:30
Terwijde (Waterwin)
Musicallaan 106
8 jaar en ouder

14:45 tot 15:30
Tuinwijk
Nolenslaan 33b
4 t/m 5 jaar

15:30 tot 16:30
Tuinwijk
Nolenslaan 33b
6 t/m 8 jaar

16:30 tot 17:30
Tuinwijk
Nolenslaan 33b
6 t/m 8 jaar

17:30 tot 18:30
Tuinwijk
Nolenslaan 33b
8 t/m 12 jaar

18:30 tot 19:30
Tuinwijk
Nolenslaan 33b
12 t/m 16 jaar

19:30 tot 20:30
Tuinwijk
Nolenslaan 33b
Zwarte band training
15 t/m 99 jaar

Woensdag

14:30 tot 15:15
Centrum
Pieterskerkhof 10
4 t/m 5 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

15:15 tot 16:15
Centrum
Pieterskerkhof 10
6 t/m 8 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

16:15 tot 17:15
Centrum
Pieterskerkhof 10
9 t/m 13 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

17:45 tot 18:40
Oog in Al
Franz Schubertstraat 20
4 t/m 7 jaar

18:45 tot 19:45
Oog in Al
Franz Schubertstraat 20
8 t/m 13 jaar

19:45 tot 20:45
Oog in Al
Franz Schubertstraat 20
14 jaar en ouder

14:15 tot 15:00
Tuindorp
Professor van Bemmelenlaan 51A
4 t/m 6 jaar

15:00 tot 16:00
Tuindorp
Professor van Bemmelenlaan 51A
6 t/m 8 jaar

16:00 tot 17:00
Tuindorp
Professor van Bemmelenlaan 51A
8 t/m 10 jaar

17:00 tot 18:00
Tuindorp
Professor van Bemmelenlaan 51A
10 t/m 16 jaar

15:15 tot 16:15
Veldhuizen
Van Lawick van Pabstlaan (bij nr.1a)
4 t/m 7 jaar

16:15 tot 17:15
Veldhuizen
Van Lawick van Pabstlaan (bij nr.1a)
7 jaar en ouder

15:15 tot 16:00
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
4 t/m 6 jaar

16:00 tot 17:00
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
6 t/m 8 jaar

17:00 tot 18:00
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
8 jaar en ouder

Donderdag

17:30 tot 18:30
Buiten Wittevrouwen
Schoolstraat 33 (ingang ijzeren hek)
4 jaar en ouder

14:45 tot 15:30
Rijnsweerd
Jan Muschlaan 24
4 t/m 7 jaar

15:30 tot 16:30
Rijnsweerd
Jan Muschlaan 24
8 jaar en ouder

15:00 tot 15:45
t Zand
Pauwoogvlinder 16
4 t/m 6 jaar

15:45 tot 16:45
t Zand
Pauwoogvlinder 16
6 t/m 8 jaar

16:45 tot 17:45
t Zand
Pauwoogvlinder 16
8 t/m 10 jaar

18:15 tot 19:15
t Zand
Pauwoogvlinder 16
10 t/m 12 jaar

19:15 tot 20:15
t Zand
Pauwoogvlinder 16
13 jaar en ouder

Vrijdag

16:00 tot 17:00
Buiten Wittevrouwen
Schoolstraat 33 (ingang ijzeren hek)
4 t/m 7 jaar

17:00 tot 18:00
Buiten Wittevrouwen
Schoolstraat 33 (ingang ijzeren hek)
8 jaar en ouder

14:30 tot 15:15
Lombok
Staringstraat 1
4 t/m 5 jaar

15:15 tot 16:15
Lombok
Staringstraat 1
6 t/m 7 jaar

16:15 tot 17:15
Lombok
Staringstraat 1
8 t/m 9 jaar

17:15 tot 18:15
Lombok
Staringstraat 1
10 jaar en ouder

18:00 tot 19:00
Rivierenwijk
Lingestraat 2b
4 t/m 9 jaar

19:00 tot 20:00
Rivierenwijk
Lingestraat 2b
10 jaar en ouder

Zaterdag

08:45 tot 09:30
Centrum
Pieterskerkhof 10
2 t/m 4 jaar
Ouder-kind judo

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

09:30 tot 10:15
Centrum
Pieterskerkhof 10
2 t/m 4 jaar
Ouder-kind judo

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

10:15 tot 11:00
Centrum
Pieterskerkhof 10
4 t/m 5 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

11:00 tot 12:00
Centrum
Pieterskerkhof 10
6 t/m 14 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

09.30 tot 10:25
Oog in Al
Franz Schubertstraat 20
4 t/m 7 jaar

10.30 tot 11:30
Oog in Al
Franz Schubertstraat 20
8 t/m 11 jaar

11.30 tot 12:30
Oog in Al
Franz Schubertstraat 20
12 t/m 14 jaar

09:00 tot 9:45
Tuindorp
Professor van Bemmelenlaan 51A
4 t/m 6 jaar

09:45 tot 10:45
Tuindorp
Professor van Bemmelenlaan 51A
6 en 7 jaar

10:45 tot 11:45
Tuindorp
Professor van Bemmelenlaan 51A
7 t/m 8 jaar

11:45 tot 12:45
Tuindorp
Professor van Bemmelenlaan 51A
8 t/m 12 jaar

12:45 tot 13:45
Tuindorp
Professor van Bemmelenlaan 51A
12 jaar en ouder

09:00 tot 09:45
Veldhuizen
Van Lawick van Pabslaan (bij nr.1a)
2 t/m 4 jaar
ouder-kind judo

09:45 tot 10:30
Veldhuizen
Van Lawick van Pabslaan (bij nr.1a)
2 t/m 4 jaar
ouder-kind judo

10:30 tot 11:15
Veldhuizen
Van Lawick van Pabslaan (bij nr.1a)
4 t/m 6 jaar

11:15 tot 12:15
Veldhuizen
Van Lawick van Pabslaan (bij nr.1a)
6 t/m 8 jaar

12:15 tot 13:15
Veldhuizen
Van Lawick van Pabslaan (bij nr.1a)
9 t/m 12 jaar

08:45 tot 09:30
Vleuten
Oesterzwam 1
4 t/m 6 jaar

09:30 tot 10:30
Vleuten
Oesterzwam 1
6 t/m 8 jaar

10:30 tot 11:30
Vleuten
Oesterzwam 1
8 t/m 10 jaar

11:30 tot 12:30
Vleuten
Oesterzwam 1
11 t/m 16 jaar

Maandag

18:15 tot 19:15
‘t Zand
Pauwoogvlinder 16
Wedstrijdtraining
12 jaar en ouder

Maandag

18:30 tot 19:45
Hof van Monaco
Madridstraat 1
Wedstrijdtraining
8 t/m 12 jaar

Vrijdag

18:30 tot 19:45
Hof van Monaco
Madridstraat 1
Wedstrijdtraining
8 t/m 15 jaar

Kom twee keer gratis meesporten!

Lijkt het je leuk om een keer mee te doen? Dat kan! Je hebt geen specifieke sportspullen- of materiaal nodig.

Erik Verlaan Sport heeft een open karakter; ouders en verzorgers zijn en dan ook van harte welkom om een kijkje te nemen bij deze lessen.

Als je het formulier invult dan laten wij horen wanneer je welkom bent voor je eerste judoles!