Dag |
Tijd |
Locatie |
Lesgroep |
Proefles |
Lid worden |
Trainingen seizoen 2023-2024 |
maandag |
15:00 - 15:45 |
Vleuterweide - Teunisbloemlaan 48 |
Ma - Vleuterweide - 15.00 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
maandag |
15:30 - 16:15 |
Hoge weide - Madridstraat 1 |
Ma - Hoge Weide - 15.30 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
maandag |
15:30 - 16:15 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Ma - 't Zand - 15.30 - 4 t/m 5 jr |
|
| |
maandag |
15:45 - 16:45 |
Vleuterweide - Teunisbloemlaan 48 |
Ma - Vleuterweide - 15.45 - 7 t/m 10 jr |
|
| |
maandag |
16:15 - 17:15 |
Hoge weide - Madridstraat 1 |
Ma - Hoge Weide - 16.15 - 7 t/m 9 jr |
|
| |
maandag |
16:15 - 17:15 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Ma - 't Zand - 16.15 - 6 t/m 10 jr |
|
| |
maandag |
16:45 - 17:45 |
Vleuterweide - Teunisbloemlaan 48 |
Ma - Vleuterweide - 16.45 - 10 t/m 14 jr |
|
| |
maandag |
17:15 - 18:15 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Ma - 't Zand - 17.15 - 10 t/m 17 jr |
|
| |
maandag |
17:15 - 18:15 |
Hoge weide - Madridstraat 1 |
Ma - Hoge Weide - 17.15 - 9 t/m 12 jr |
|
| |
maandag |
17:15 - 18:15 |
Buiten Wittevrouwen - Schoolstraat 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek) |
Ma - Buiten Wittevrouwen - 17.15 - 4 t/m 7 jr |
|
| |
maandag |
18:15 - 19:15 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Ma - 't Zand - 18.15 - wedstrijdtraining vanaf 12 jaar |
|
| |
maandag |
18:15 - 19:15 |
Buiten Wittevrouwen - Schoolstraat 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek) |
Ma - Buiten Wittevrouwen - 18.15 - vanaf 8 jaar |
|
| |
maandag |
18:30 - 19:45 |
Hoge weide - Madridstraat 1 |
Ma - Hoge Weide - 18.30 - Wedstrijdtraining - 7 t/m 12 jr |
|
| |
maandag |
19:30 - 20:30 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Ma - 't Zand - 19.30 - 18+ |
|
| |
maandag |
20:30 - 21:30 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Ma - 't Zand - Zwarte band training - 20.30 - 18+ |
|
| |
Trainingen seizoen 2023-2024 |
dinsdag |
14:45 - 15:30 |
Tuinwijk - Nolenslaan 33b |
Di - Tuinwijk - 14.45 - 4 t/m 5 jr |
|
| |
dinsdag |
15:00 - 15:45 |
Oudwijk - Homeruslaan 40 |
Di - Oudwijk - 15.00 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
dinsdag |
15:30 - 16:30 |
Tuinwijk - Nolenslaan 33b |
Di - Tuinwijk - 15.30 - 6 t/m 8 jr |
|
| |
dinsdag |
15:45 - 16:45 |
Oudwijk - Homeruslaan 40 |
Di - Oudwijk - 15.45 - 6 t/m 7 jr |
|
| |
dinsdag |
16:30 - 17:30 |
Tuinwijk - Nolenslaan 33b |
Di - Tuinwijk - 16.30 - 6 t/m 8 jr |
|
| |
dinsdag |
16:45 - 17:45 |
Oudwijk - Homeruslaan 40 |
Di - Oudwijk - 16.45 - vanaf 8 jaar |
|
| |
dinsdag |
17:30 - 18:30 |
Tuinwijk - Nolenslaan 33b |
Di - Tuinwijk - 17.30 - 8 t/m 11 jr |
|
| |
dinsdag |
18:00 - 19:00 |
Rivierenwijk - Lingestraat 2b |
Di - Rivierenwijk - 18.00 - 4 t/m 8 jr |
|
| |
dinsdag |
18:30 - 19:30 |
Tuinwijk - Nolenslaan 33b |
Di - Tuinwijk - 18.30 - 12 t/m 15 jr |
|
| |
dinsdag |
19:00 - 20:00 |
Rivierenwijk - Lingestraat 2b |
Di - Rivierenwijk - 19.00 - vanaf 9 jaar |
|
| |
dinsdag |
19:30 - 20:45 |
Tuinwijk - Nolenslaan 33b |
Di - Tuinwijk - Zwarte band training - 19.30 - vanaf 16 jaar |
|
| |
Trainingen seizoen 2023-2024 |
woensdag |
14:15 - 15:00 |
Tuindorp - Professor van Bemmelenlaan 51a, Utrecht (ingang links naast de hoofdingang) |
Wo - Tuindorp - 14.15 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
woensdag |
14:30 - 15:15 |
Maarssen - Huis ten Boschstraat 7 |
Wo - Maarssendorp - 14.30 - 4 t/m 7 jr |
|
| |
woensdag |
14:30 - 15:15 |
Centrum - Pieterskerkhof 10 (LET OP: de ingang van de gymzaal zit aan de Kromme Nieuwe Gracht) |
Wo - Pieterskerkhof - 14.30 - 4 t/m 5 jr |
|
| |
woensdag |
15:00 - 16:00 |
Tuindorp - Professor van Bemmelenlaan 51a, Utrecht (ingang links naast de hoofdingang) |
Wo - Tuindorp - 15.00 - 6 t/m 8 jr |
|
| |
woensdag |
15:15 - 16:00 |
Vleuterweide - Teunisbloemlaan 48 |
Wo - Vleuterweide judo - 15.15 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
woensdag |
15:15 - 16:15 |
Centrum - Pieterskerkhof 10 (LET OP: de ingang van de gymzaal zit aan de Kromme Nieuwe Gracht) |
Wo - Pieterskerkhof - 15.15 - 6 t/m 7 jr |
|
| |
woensdag |
15:15 - 16:15 |
Veldhuizen - Van Lawick van Pabstlaan (bij nr.1a) |
Wo - Veldhuizen - 15.15 - 4 t/m 7 jr |
|
| |
woensdag |
15:20 - 16:20 |
Maarssen - Huis ten Boschstraat 7 |
Wo - Maarssendorp - 15.20 - vanaf 8 jaar |
|
| |
woensdag |
16:00 - 17:00 |
Vleuterweide - Teunisbloemlaan 48 |
Wo - Vleuterweide judo - 16.00 - 7 t/m 9 jr |
|
| |
woensdag |
16:00 - 17:00 |
Tuindorp - Professor van Bemmelenlaan 51a, Utrecht (ingang links naast de hoofdingang) |
Wo - Tuindorp - 16.00 - 8 t/m 10 jr |
|
| |
woensdag |
16:15 - 17:15 |
Centrum - Pieterskerkhof 10 (LET OP: de ingang van de gymzaal zit aan de Kromme Nieuwe Gracht) |
Wo - Pieterskerkhof - 16.15 - 8 t/m 9 jr |
|
| |
woensdag |
16:15 - 17:15 |
Veldhuizen - Van Lawick van Pabstlaan (bij nr.1a) |
Wo - Veldhuizen - 16.15 - vanaf 8 jaar |
|
| |
woensdag |
17:00 - 18:00 |
Tuindorp - Professor van Bemmelenlaan 51a, Utrecht (ingang links naast de hoofdingang) |
Wo - Tuindorp - 17.00 - 10 t/m 16 jr |
|
| |
woensdag |
17:00 - 18:00 |
Vleuterweide - Teunisbloemlaan 48 |
Wo - Vleuterweide judo - 17.00 - 10 t/m 14 jr |
|
| |
woensdag |
17:15 - 18:15 |
Centrum - Pieterskerkhof 10 (LET OP: de ingang van de gymzaal zit aan de Kromme Nieuwe Gracht) |
Wo - Pieterskerkhof - 17.15 - vanaf 10 jaar |
|
| |
woensdag |
17:45 - 18:45 |
Oog in Al - Franz Schuberstraat 20 |
Wo - Oog in Al - 17.45 - 4 t/m 7 jr |
|
| |
woensdag |
18:45 - 19:45 |
Oog in Al - Franz Schuberstraat 20 |
Wo - Oog in Al - 18.45 - 8 t/m 13 jr |
|
| |
woensdag |
19:45 - 20:45 |
Oog in Al - Franz Schuberstraat 20 |
Wo - Oog in Al - 19.45 - vanaf 14 jaar |
|
| |
Trainingen seizoen 2023-2024 |
donderdag |
14:45 - 15:30 |
Rijnsweerd - Jan Muschlaan 24 |
Do - Rijnsweerd - 14.45 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
donderdag |
15:00 - 15:45 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Do - 't Zand - 15.00 - 4 t/m 5 jr |
|
| |
donderdag |
15:30 - 16:30 |
Rijnsweerd - Jan Muschlaan 24 |
Do - Rijnsweerd - 15.30 - 7 t/m 8 jr |
|
| |
donderdag |
15:45 - 16:45 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Do - 't Zand - 15.45 - 6 t/m 8 jr |
|
| |
donderdag |
16:00 - 17:00 |
Driebergen - Weidestraat 3 |
Do - Driebergen - 16.00 - 6 t/m 9 jr |
|
| |
donderdag |
16:30 - 17:30 |
Rijnsweerd - Jan Muschlaan 24 |
Do - Rijnsweerd - 16.30 - vanaf 9 jaar |
|
| |
donderdag |
16:45 - 17:45 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Do - 't Zand - 16.45 - 8 t/m 10 jr |
|
| |
donderdag |
17:00 - 18:00 |
Driebergen - Weidestraat 3 |
Do - Driebergen - 17.00 - 9 t/m 11 jr |
|
| |
donderdag |
18:00 - 19:00 |
Driebergen - Weidestraat 3 |
Do - Driebergen - 18.00 - vanaf 12 jaar |
|
| |
donderdag |
18:15 - 19:15 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Do - 't Zand - 18.15 - 10 t/m 12 jr |
|
| |
donderdag |
19:15 - 20:15 |
't Zand - Pauwoogvlinder 16 (LET OP: ingang aan de Hermelijnvlinderdijk, 2e zaal trap naar beneden) |
Do - 't Zand - 19.15 - vanaf 13 jaar |
|
| |
Trainingen seizoen 2023-2024 |
vrijdag |
14:45 - 15:30 |
Nieuw Engeland - Vleutenseweg 515 |
Vr - Nieuw Engeland - 14.45 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
vrijdag |
15:15 - 16:15 |
Driebergen - Weidestraat 3 |
Vr - Driebergen - 15.15 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
vrijdag |
15:30 - 16:30 |
Nieuw Engeland - Vleutenseweg 515 |
Vr - Nieuw Engeland - 15.30 - 6 t/m 7 jr |
|
| |
vrijdag |
16:00 - 16:45 |
Breukelen - Schepersweg 14a |
Vr - Breukelen - 16.00 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
vrijdag |
16:00 - 17:00 |
Driebergen - Weidestraat 3 |
Vr - Driebergen - 16.00 - 6 t/m 7 jr |
|
| |
vrijdag |
16:00 - 17:00 |
Buiten Wittevrouwen - Schoolstraat 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek) |
Vr - Buiten Wittevrouwen - 16.00 - 4 t/m 7 jr |
|
| |
vrijdag |
16:30 - 17:30 |
Nieuw Engeland - Vleutenseweg 515 |
Vr - Nieuw Engeland - 16.30 - 8 t/m 10 jr |
|
| |
vrijdag |
16:45 - 17:45 |
Breukelen - Schepersweg 14a |
Vr - Breukelen - 16.45 - 7 t/m 12 jr |
|
| |
vrijdag |
17:00 - 18:00 |
Driebergen - Weidestraat 3 |
Vr - Driebergen - 17.00 - 7 t/m 8 jr |
|
| |
vrijdag |
17:00 - 18:00 |
Buiten Wittevrouwen - Schoolstraat 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek) |
Vr - Buiten Wittevrouwen - 17.00 - vanaf 8 jaar |
|
| |
vrijdag |
17:30 - 18:30 |
Nieuw Engeland - Vleutenseweg 515 |
Vr - Nieuw Engeland - 17.30 - 11 t/m 16 jr |
|
| |
vrijdag |
18:00 - 19:00 |
Driebergen - Weidestraat 3 |
Vr - Driebergen - 18.00 - 9 t/m 11 jr |
|
| |
vrijdag |
18:00 - 19:00 |
Rivierenwijk - Lingestraat 2b |
Vr - Rivierenwijk - 18.00 - 4 t/m 7 jr |
|
| |
vrijdag |
18:30 - 19:45 |
Hoge weide - Madridstraat 1 |
Vr - Hoge Weide - 18.30 - Wedstrijdtraining - 7 t/m 12 jr |
|
| |
vrijdag |
19:00 - 20:00 |
Rivierenwijk - Lingestraat 2b |
Vr - Rivierenwijk - 19.00 - vanaf 8 jaar |
|
| |
vrijdag |
19:00 - 20:00 |
Driebergen - Weidestraat 3 |
Vr - Driebergen - 19.00 - vanaf 12 jaar |
|
| |
zaterdag |
11:00 - 12:00 |
De Bilt - Marie Curieweg 1 |
Za - De Bilt - 11.00 - vanaf 8 jaar |
|
| |
Trainingen seizoen 2023-2024 |
zaterdag |
08:45 - 09:30 |
Centrum - Pieterskerkhof 10 (LET OP: de ingang van de gymzaal zit aan de Kromme Nieuwe Gracht) |
Za - Pieterskerkhof - 08.45 - ouder/kind - 2 t/m 4 jr |
|
| |
zaterdag |
08:45 - 09:30 |
Vleuten - Oesterzwam 1 |
Za - Volt Vleuten - 08.45 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
zaterdag |
09:00 - 09:45 |
Veldhuizen - Van Lawick van Pabstlaan (bij nr.1a) |
Za - Veldhuizen - 09.00 - ouder/kind - 2 t/m 4 jr |
|
| |
zaterdag |
09:00 - 09:45 |
Tuindorp - Professor van Bemmelenlaan 51a, Utrecht (ingang links naast de hoofdingang) |
Za - Tuindorp - 09.00 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
zaterdag |
09:00 - 10:00 |
Maarssen - Fazantenkamp 163 |
Za - Maarssenbroek - 09.00 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
zaterdag |
09:15 - 10:00 |
De Bilt - Marie Curieweg 1 |
Za - De Bilt - 09.15 - 4 t/m 5 jr |
|
| |
zaterdag |
09:30 - 10:15 |
Centrum - Pieterskerkhof 10 (LET OP: de ingang van de gymzaal zit aan de Kromme Nieuwe Gracht) |
Za - Pieterskerkhof - 09.30 - 4 t/m 5 jr |
|
| |
zaterdag |
09:30 - 10:30 |
Oog in Al - Franz Schuberstraat 20 |
Za - Oog in Al - 09.30 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
zaterdag |
09:30 - 10:30 |
Vleuten - Oesterzwam 1 |
Za - Volt Vleuten - 09.30 - 6 t/m 8 jr |
|
| |
zaterdag |
09:45 - 10:30 |
Veldhuizen - Van Lawick van Pabstlaan (bij nr.1a) |
Za - Veldhuizen - 09.45 - ouder/kind - 2 t/m 4 jr |
|
| |
zaterdag |
09:45 - 10:30 |
Tuindorp - Professor van Bemmelenlaan 51a, Utrecht (ingang links naast de hoofdingang) |
Za - Tuindorp - 09.45 - 6 t/m 7 jr |
|
| |
zaterdag |
10:00 - 11:00 |
Maarssen - Fazantenkamp 163 |
Za - Maarssenbroek - 10.00 - 7 t/m 9 jr |
|
| |
zaterdag |
10:00 - 11:00 |
De Bilt - Marie Curieweg 1 |
Za - De Bilt - 10.00 - 6 t/m 7 jr |
|
| |
zaterdag |
10:15 - 11:00 |
Centrum - Pieterskerkhof 10 (LET OP: de ingang van de gymzaal zit aan de Kromme Nieuwe Gracht) |
Za - Pieterskerkhof - 10.15 - 5 t/m 6 jr |
|
| |
zaterdag |
10:30 - 11:15 |
Veldhuizen - Van Lawick van Pabstlaan (bij nr.1a) |
Za - Veldhuizen - 10.30 - 4 t/m 6 jr |
|
| |
zaterdag |
10:30 - 11:30 |
Oog in Al - Franz Schuberstraat 20 |
Za - Oog in Al - 10.30 - 7 t/m 11 jr |
|
| |
zaterdag |
10:30 - 11:30 |
Vleuten - Oesterzwam 1 |
Za - Volt Vleuten - 10.30 - 8 t/m 11 jr |
|
| |
zaterdag |
10:45 - 11:45 |
Tuindorp - Professor van Bemmelenlaan 51a, Utrecht (ingang links naast de hoofdingang) |
Za - Tuindorp - 10.45 - 7 t/m 8 jr |
|
| |
zaterdag |
11:00 - 12:00 |
Maarssen - Fazantenkamp 163 |
Za - Maarssenbroek - 11.00 - vanaf 10 jaar |
|
| |
zaterdag |
11:00 - 12:00 |
Centrum - Pieterskerkhof 10 (LET OP: de ingang van de gymzaal zit aan de Kromme Nieuwe Gracht) |
Za - Pieterskerkhof - 11.00 - vanaf 7 jaar |
|
| |
zaterdag |
11:15 - 12:15 |
Veldhuizen - Van Lawick van Pabstlaan (bij nr.1a) |
Za - Veldhuizen - 11.15 - 6 t/m 8 jr |
|
| |
zaterdag |
11:30 - 12:30 |
Vleuten - Oesterzwam 1 |
Za - Volt Vleuten - 11.30 - 12 t/m 18 jr |
|
| |
zaterdag |
11:30 - 12:30 |
Oog in Al - Franz Schuberstraat 20 |
Za - Oog in Al - 11.30 - vanaf 12 jaar |
|
| |
zaterdag |
11:45 - 12:45 |
Tuindorp - Professor van Bemmelenlaan 51a, Utrecht (ingang links naast de hoofdingang) |
Za - Tuindorp - 11.45 - 8 t/m 12 jr |
|
| |
zaterdag |
12:15 - 13:15 |
Veldhuizen - Van Lawick van Pabstlaan (bij nr.1a) |
Za - Veldhuizen - 12.15 - 9 t/m 13 jr |
|
| |
zaterdag |
12:45 - 13:45 |
Tuindorp - Professor van Bemmelenlaan 51a, Utrecht (ingang links naast de hoofdingang) |
Za - Tuindorp - 12.45 - vanaf 12 jaar |
|
| |