Rooster Freerunning

Klik op de onderstaande locaties voor het lesrooster per wijk/stad:
Utrecht Centrum, Lombok, Lunetten, de Meern, Oog in Al, Terwijde, Tuinwijk, Vleuten, Vleuterweide. En in de Baarn, Bilthoven, Doorn, Driebergen, Harderwijk, IJsselstein, Wijk bij Duurstede en Zeist.

Dinsdag

15:30 tot 16:30
Centrum
Pieterskerkhof 10
7 en 8 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

16:30 tot 17:30
Centrum
Pieterskerkhof 10
9 en 10 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

17:30 tot 18:30
Centrum
Pieterskerkhof 10
11 en 12 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

18:30 tot 19:30

Centrum
Pieterskerkhof 10
13 jaar en ouder

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

16:00 tot 17:00
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
7 en 8 jaar

17:00 tot 18:00
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
9 en 10 jaar

18:45 tot 19:45
Vleuten
Oesterzwam 1
11 jaar en ouder

19:45 tot 20:45
Vleuten
Oesterzwam 1
11 jaar en ouder

Woensdag

15:15 tot 16:15
Lombok
Staringstraat 1
7 en 8 jaar

16:15 tot 17:15
Lombok
Staringstraat 1
9 en 11 jaar

17:15 tot 18:15
Lombok
Staringstraat 1
12 jaar en ouder

14:30 tot 15:30
Lunetten
Goeree 4
7 en 8 jaar

15:30 tot 16:30
Lunetten
Goeree 4
9 en 10 jaar

16:30 tot 17:30
Lunetten
Goeree 4
11 en 12 jaar

17:30 tot 18:30
Lunetten
Goeree 4
12 jaar en ouder

15:00 tot 16:00
Tuinwijk
Nolenslaan 33b
7 t/m 9 jaar

16:00 tot 17:00
Tuinwijk
Nolenslaan 33b
9 t/m 11 jaar

17:00 tot 18:00
Tuinwijk
Nolenslaan 33b
11 jaar en ouder

18:00 tot 19:00
Tuinwijk
Nolenslaan 33b
12 jaar en ouder

15:00 tot 16:00
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
7 t/m 8 jaar

16:00 tot 17:00
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
9 jaar en ouder

17:00 tot 18:00
Vleuterweide
Teunisbloemlaan 50
11 jaar en ouder

18:45 tot 19:45
Vleuten
Oesterzwam 1
11 jaar en ouder

Donderdag

16:45 tot 17:45
Centrum
Pieterskerkhof 10
7 en 8 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

17:45 tot 18:45
Centrum
Pieterskerkhof 10
9 en 10 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

18:45 tot 19:45
Centrum
Pieterskerkhof 10
11 en 12 jaar

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

19:45 tot 20:45
Centrum
Pieterskerkhof 10
13 jaar en ouder

Ingang: via schoolplein aan Kromme Nieuwe Gracht

15:30 tot 16:30
Terwijde
Musicallaan 106
7 en 8 jaar

16:30 tot 17:30
Terwijde
Musicallaan 106
9 jaar en ouder

18:30 tot 19:30
Vleuten
Oesterzwam
11 jaar en ouder

19:30 tot 20:30
Vleuten
Oesterzwam
11 jaar en ouder

Vrijdag

16:00 tot 17:00
de Meern
Mereveldlaan 3
7 t/m 9 jaar

17:00 tot 18:00
de Meern
Mereveldlaan 3
9 t/m 10 jaar

18:00 tot 19:00
de Meern
Mereveldlaan 3
11 jaar en ouder

Zaterdag

13:30 tot 14:30
Oog in Al
Wagenaarkade 45a
7 en 8 jaar

14:30 tot 15:30
Oog in Al
Wagenaarkade 45a
9 jaar

15:30 tot 16:30
Oog in Al
Wagenaarkade 45a
10 en 11 jaar

16:30 tot 17:30
Oog in Al
Wagenaarkade 45a
12 jaar en ouder

Donderdag

15.00 – 16.00
Baarn
Gymzaal
Begoniastraat 4
7 t/m 8 jaar

16.00 – 17.00
Baarn
Gymzaal
Begoniastraat 4
9 jaar en ouder

Zaterdag

14:30 tot 15:30
Bilthoven
Gymzaal Theresiaschool
Gregoriuslaan 4
7 en 8 jaar

15.30 – 16.30
Bilthoven
Gymzaal Theresiaschool
Gregoriuslaan 4
9 t/m 11 jaar

16.30 – 17.30
Bilthoven
Gymzaal Theresiaschool
Gregoriuslaan 4
12 jaar en ouder

Vrijdag

17.00 – 18.00
Doorn
Sportcomplex Steinheim
Wijngaardsesteeg 1A
7 t/m 8 jaar

18.00 – 19.00
Doorn
Sportcomplex Steinheim
Wijngaardsesteeg 1A
9 jaar en ouder

Zaterdag

09.00 – 10.00
Driebergen
Jagersdreef 145 (gymzaal)
7 t/m 8 jaar

10.00 – 11.00
Driebergen
Jagersdreef 145 (gymzaal)
9 en 10 jaar

11.00 – 12.00
Driebergen
Jagersdreef 145 (gymzaal)
11  jaar en ouder

Maandag

15.30 – 16.30
Harderwijk
Multifunctioneel Centrum De Bogen, Triasplein 11
7 t/m 8 jaar

Start: maandag 6 september

16.30 – 17.30
Harderwijk
Multifunctioneel Centrum De Bogen, Triasplein 11
9 jaar en ouder

Zaterdag

09.00 – 10.00
Harderwijk
Gymzaal Bosboom, Toussaintstraat 1
7 t/m 8 jaar

10.00 – 11.00
Harderwijk
Gymzaal Bosboom, Toussaintstraat 1
9 jaar en ouder

Maandag

16:00 tot 17:00
IJsselstein
sporthal Zenderpark
Sint Petersburglaan 27
7 t/m 9 jaar

17:00 tot 18:00
IJsselstein
sporthal Zenderpark
Sint Petersburglaan 27
7 t/m 9 jaar

18:00 tot 19:00
IJsselstein
sporthal Zenderpark
Sint Petersburglaan 27
10 en 11 jaar

19:00 tot 20:00
IJsselstein
sporthal Zenderpark
Sint Petersburglaan 27
12 jaar en ouder

Zaterdag

Start zaterdag 19 juni 2021

Gymzaal Revius Wijk: Remus 4

10.00 – 11.00
Wijk bij Duurstede
Gymzaal Revius Wijk
Remus 4
7 en 8 jaar

11.00 – 12.00
Wijk bij Duurstede
Gymzaal Revius Wijk
Remus 4
9 jaar en ouder

Maandag

17:00 tot 18:00
Zeist
Blikkenburgerlaan 2
7 en 8 jaar

18:00 tot 19:00
Zeist
Blikkenburgerlaan 2
9 t/m 11 jaar

19:00 tot 20:00
Zeist
Blikkenburgerlaan 2
11 en 12 jaar

20:00 tot 21:00
Zeist
Blikkenburgerlaan 2
13 jaar en ouder

Vrijdag

16:00 tot 17:00
Zeist
Koppelweg 131
7 en 8 jaar

17:00 tot 18:00
Zeist
Koppelweg 131
8 en 9 jaar

18:00 tot 19:00
Zeist
Koppelweg 131
9 en 10 jaar

19:00 tot 20:00
Zeist
Koppelweg 131
11 jaar en ouder

20:00 tot 21:00
Zeist
Koppelweg 131
13 jaar en ouder